• Maltepe Mh. Litros Yolu Sk. 2.Matbaacılar Sitesi 1. kat C Blok ZC19 Topkapı / Zeytinburnu / İstanbul

turkish english arabic russian
Karton Çanta

Karton Çanta

Lüks ve pırıltılı efektler kullanılarak hazırlanan karton çanta çeşitleri muhtelif karton, parlak baskılar, lak uygulamaları, ve varak yaldız, emboss, deboss seçeneklerini kullanmanızı kolaylaştırıyor.

El yapımı olması ve tasarımların farklılaştırılması markanızın imajını uçuruyor.

Sürekli kullanabileceğiniz karton poşet çeşitlerinin yanında yıl içindeki özel günler için üretilen sizin markanıza özgü ambalajları dikkate değer bulabilirsiniz.

Mağazanızın düzenlediği anneler günü, sevgililer günü, babalar günü gibi kampanyalarda kullanılacak olan özel tasarlanmış karton poşet modelini, kendiniz belirleyebilirsiniz. Onlarca renk seçeneği olan, çeşit çeşit form ve kaliteye sahip karton çanta, üzerine kendi istediğiniz motto veya desenleri bastırabileceğiniz orijinal karton çantalar yaratabilirsiniz. Bir konsept oluşturup ürünlerinizin farklı boyları ve ağırlıklarına göre farklı karton çantalar talep edebilirsiniz.

Kağıt ya da karton çanta çeşitlerinin avantajı, tamamen ürününüz ve ihtiyacınız ile uyum içerisinde bir görünümü kolaylıkla elde edebiliyor olmanızdır. Logo, tasarım, kampanya ya da slogan materyalleri ile donatabileceğiniz karton poşet ürünlerini, dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, marka diliniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Bold, markanızın ihtiyacına göre farklı karton çanta, kağıt poşet, karton kutu, kargo kutuları, etiketler, paketleme kağıtları, Pelur kağıtlar ve diğer ürünleri üretirken ucuz fiyatlarla beraber göz alıcı tasarımları da bir arada sunuyoruz. Markanızı öne çıkaran ve marka iletişiminizi kuvvetlendiren farklı ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu grafik tasarım desteğine de ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz için etkin bir sunum elde edebilirsiniz.

Bir düşünün, "başka hangi ürününüz müşteriler tarafından bu kadar arzu ediliyor"

Telefon
WhatsApp
İnstagram
DDK Matbaa | Kaliteli Baskı Hizmetleri