• Maltepe Mh. Litros Yolu Sk. 2.Matbaacılar Sitesi 1. kat C Blok ZC19 Topkapı / Zeytinburnu / İstanbul

turkish english arabic russian
Mikro Sıvama Kutular

Mikro Sıvama Kutular

Tüm paketleme ihtiyaçlarınız için hassasiyetle planlıyor, tasarlıyor ve üretiyoruz. Tekstil kutuları, hediye paketleri, gıda kutuları, mücevher ve takı kutuları, ürün kutuları, endüstriyel kutular, oluklu sıvamalı kutular ve diğer kutu çeşitlerinde kutu cinsine ve üretim proseslerine bağlı olarak az adetten çok adetlere kadar üretim gerçekleştiriyoruz.

Karton ve mukavva kutu ihtiyaçlarınızda materyal seçim basım ve süsleme özellikleri ve bütçenize uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kurumsal firmalarla ihtiyaçları doğrultusunda her ürünü sizlere özel üretiyoruz.

Karton kutu üretimlerimiz el işçiliği ve makine kullanılarak tipi ve işlevselliğine bağlı olarak üretimi gerçekleşir ve Dünya'nın her ülkesine sevk edilir.

Ürün paketlemede ihtiyaç tüm kutu grupları karton - oluklu ve koli olmak üzere gerek setleme gerek tekil ebatlara göre tasarlanır. gıda kutuları elde değmeden paketlenip kapınıza kadar gelen süreçlerin tamamıyla ilgileniriz.

Giyim kutuları - Gıda kutuları - Paketleme kolileri - Ürün kutuları - Mukavva kutular - Kozmetik kutuları - Hediye kutuları - Çikolata kutuları - Pasta ve kek kutuları - Şarap kutuları - Mücevher ve takı kutuları - Saç ürünleri kutuları - Karton kutular - Karton Standlar - Pelur- Sarmar kağıtları gibi paketleme ürünlerinin tamamının ürün ve tedariğini gerçekleştiriyoruz.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
DDK Matbaa | Kaliteli Baskı Hizmetleri